سامانه آنلاین فروش بلیت رویدادهای فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی و آموزشی

بلیت باکس

معرفی

خرید و فروش آسان بلیت
برای رویدادهای متنوع

بلیت باکس با ساختاری نوین و عملکرد آسان امکان خرید آنلاین بلیت رویدادهای متنوع هنری شامل تئاتر، سینما، کنسرت، رویدادهای علمی، آموزشی شامل کنفرانس، همایش و رویدادهای ورزشی مختلف را برای مخاطبان ایجاد نموده است. از طریق وب سایت بلیت باکس، بلیت رویداد مورد نظر خود را تنها در چند مرحله ساده و در کوتاهترین زمان خریداری نمایید.

کاهش هزینه

از جمله مزایای این سامانه بلیت فروشی برای برگزار کنندگان میتوان به حذف کلیه مراحل چاپ و توزیع بلیت به صورت سنتی، تعریف باجه ها به صورت مجازی، نظارت آنلاین بر نحوه فروش، غیر قابل جعل نمودن بلیت ها با استفاده از بارکد و در نتیجه صرفه جویی چشمگیر در هزینه و زمان اشاره کرد.

همکاری با ما

سامانه بلیت باکس آماده همکاری با کلیه برگزارکنندگان رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی، آموزشی و همایش جهت فروش آنلاین بلیت می‌باشد. در صورت تمایل به دریافت خدمات در زمینه فروش بلیت به صورت آنلاین، با ما تماس حاصل فرمایید و نحوه همکاری را از کارشناس بخش مربوطه جویا شوید.

بلیت باکس

سامانه فروش بلیت به صورت آنلاین با نام تجاری بلیت باکس و به آدرس: www.BelitBox.com توسط موسسه فرهنگی هنری حامی هنر نارنجی، دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1393 راه اندازی گردیده و تا کنون موفق به فروش بلیت رویدادهای متنوعی گردیده است.

آمار و عملکرد

تجربه موفق در

8758
بلیت فروخته شده
103
رویداد برگزار شده
3
سال فعالیت

شما نیز می توانید بلیت رویداد خود را به صورت آنلاین بفروشید.

اگر قصد دارید رویدادی برگزار کنید ، تیم ما آمادگی پاسخگویی به سوالات شما یا ارائه‌ی مشاوره در مورد نحوه‌ی استفاده از خدمات سامانه بلیت باکس را دارد. کافی‌ست فرم روبرو را تکمیل کنید تا یکی از کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

لطفا جهت ارسال پیام حتما فیلد من ربات نیستم را تیک بزنید!

تیم توسعه

طراحان و برنامه نویسان

احسان دهقانی

توسعه دهنده وب

سید محمد گلافان

طراح رابط کاربری

حامد کارگرزاده

سرور و امنیت

رضا معرضی

طراح گرافیک